TJ Sokol Hnojník

Muži

18.8.12
17:00 
2
Fryčovice   -  Dolní Datyně     tráva 
18.8.12
17:00 
2
Dobrá   -  Hrádek     tráva 
18.8.12
17:00 
2
11 
Staříč   -  ČSAD Havířov     tráva 
18.8.12
17:00 
2
12 
Sedliště   -  Hnojník     tráva 
18.8.12
17:00 
2
14 
Mosty   -  Horní Suchá     tráva 
19.8.12
17:00 
2
10 
Jablunkov   -  Dobratice     tráva 
19.8.12
17:00 
2
13 
Nýdek   -  Doubrava     tráva 
25.8.12
17:00 
3
15 
Horní Suchá   -  Fryčovice     tráva 
25.8.12
17:00 
3
16 
Doubrava   -  Mosty     tráva 
25.8.12
17:00 
3
17 
Hnojník   -  Nýdek     tráva 
25.8.12
17:00 
3
19 
Dobratice   -  Staříč     tráva 
25.8.12
17:00 
3
21 
Dolní Datyně   -  Dobrá     tráva 
26.8.12
17:00 
3
18 
ČSAD Havířov   -  Sedliště     tráva 
26.8.12
17:00 
3
20 
Hrádek   -  Jablunkov     tráva 
1.9.12
17:00 
4
22 
Fryčovice   -  Dobrá     tráva 
1.9.12
17:00 
4
24 
Staříč   -  Hrádek     tráva 
1.9.12
17:00 
4
25 
Sedliště   -  Dobratice     tráva 
1.9.12
17:00 
4
27 
Mosty   -  Hnojník     tráva 
1.9.12
17:00 
4
28 
Horní Suchá   -  Doubrava     tráva 
2.9.12
17:00 
4
23 
Jablunkov   -  Dolní Datyně     tráva 
2.9.12
17:00 
4
26 
Nýdek   -  ČSAD Havířov     tráva 
8.9.12
16:30 
5
29 
Doubrava   -  Fryčovice     tráva 
8.9.12
16:30 
5
30 
Hnojník   -  Horní Suchá     tráva 
8.9.12
16:30 
5
32 
Dobratice   -  Nýdek     tráva 
8.9.12
16:30 
5
34 
Dolní Datyně   -  Staříč     tráva 
8.9.12
16:30 
5
35 
Dobrá   -  Jablunkov     tráva 
9.9.12
16:30 
5
31 
ČSAD Havířov   -  Mosty     tráva 
9.9.12
16:30 
5
33 
Hrádek   -  Sedliště     tráva 
15.9.12
16:30 
6
36 
Fryčovice   -  Jablunkov     tráva 
15.9.12
16:30 
6
37 
Staříč   -  Dobrá     tráva 
15.9.12
16:30 
6
38 
Sedliště   -  Dolní Datyně     tráva 
15.9.12
16:30 
6
40 
Mosty   -  Dobratice     tráva 
15.9.12
16:30 
6
41 
Horní Suchá   -  ČSAD Havířov     tráva 
15.9.12
16:30 
6
42 
Doubrava   -  Hnojník     tráva 
16.9.12
16:30 
6
39 
Nýdek   -  Hrádek     tráva 
22.9.12
16:00 
7
43 
Hnojník   -  Fryčovice     tráva 
22.9.12
16:00 
7
45 
Dobratice   -  Horní Suchá     tráva 
22.9.12
16:00 
7
47 
Dolní Datyně   -  Nýdek     tráva 
22.9.12
16:00 
7
48 
Dobrá   -  Sedliště     tráva 
23.9.12
16:00 
7
44 
ČSAD Havířov   -  Doubrava     tráva 
23.9.12
16:00 
7
46 
Hrádek   -  Mosty     tráva 
23.9.12
16:00 
7
49 
Jablunkov   -  Staříč     tráva 
29.9.12
16:00 
8
50 
Fryčovice   -  Staříč     tráva 
29.9.12
16:00 
8
51 
Sedliště   -  Jablunkov     tráva 
29.9.12
16:00 
8
53 
Mosty   -  Dolní Datyně     tráva 
29.9.12
16:00 
8
54 
Horní Suchá   -  Hrádek     tráva 
29.9.12
16:00 
8
55 
Doubrava   -  Dobratice     tráva 
29.9.12
16:00 
8
56 
Hnojník   -  ČSAD Havířov     tráva 
30.9.12
16:00 
8
52 
Nýdek   -  Dobrá     tráva 
6.10.12
15:30 
9
58 
Dobratice   -  Hnojník     tráva 
6.10.12
15:30 
9
60 
Dolní Datyně   -  Horní Suchá     tráva 
6.10.12
15:30 
9
61 
Dobrá   -  Mosty     tráva 
6.10.12
15:30 
9
63 
Staříč   -  Sedliště     tráva 
7.10.12
15:30 
9
57 
ČSAD Havířov   -  Fryčovice     tráva 
7.10.12
15:30 
9
59 
Hrádek   -  Doubrava     tráva 
7.10.12
15:30 
9
62 
Jablunkov   -  Nýdek     tráva 
13.10.12
15:30 
10
64 
Fryčovice   -  Sedliště     tráva 
13.10.12
15:30 
10
66 
Mosty   -  Jablunkov     tráva 
13.10.12
15:30 
10
67 
Horní Suchá   -  Dobrá     tráva 
13.10.12
15:30 
10
68 
Doubrava   -  Dolní Datyně     tráva 
13.10.12
15:30 
10
69 
Hnojník   -  Hrádek     tráva 
14.10.12
15:30 
10
65 
Nýdek   -  Staříč     tráva 
14.10.12
15:30 
10
70 
ČSAD Havířov   -  Dobratice     tráva 
20.10.12
15:00 
11
71 
Dobratice   -  Fryčovice     tráva 
20.10.12
15:00 
11
73 
Dolní Datyně   -  Hnojník     tráva 
20.10.12
15:00 
11
74 
Dobrá   -  Doubrava     tráva 
20.10.12
15:00 
11
76 
Staříč   -  Mosty     tráva 
20.10.12
15:00 
11
77 
Sedliště   -  Nýdek     tráva 
21.10.12
15:00 
11
72 
Hrádek   -  ČSAD Havířov     tráva 
21.10.12
15:00 
11
75 
Jablunkov   -  Horní Suchá     tráva 
27.10.12
15:00 
12
78 
Fryčovice   -  Nýdek     tráva 
27.10.12
15:00 
12
79 
Mosty   -  Sedliště     tráva 
27.10.12
15:00 
12
80 
Horní Suchá   -  Staříč     tráva 
27.10.12
15:00 
12
81 
Doubrava   -  Jablunkov     tráva 
27.10.12
15:00 
12
82 
Hnojník   -  Dobrá     tráva 
27.10.12
15:00 
12
84 
Dobratice   -  Hrádek     tráva 
28.10.12
15:00 
12
83 
ČSAD Havířov   -  Dolní Datyně     tráva 
3.11.12
14:30 
13
86 
Dolní Datyně   -  Dobratice     tráva 
3.11.12
14:30 
13
87 
Dobrá   -  ČSAD Havířov     tráva 
3.11.12
14:30 
13
89 
Staříč   -  Doubrava     tráva 
3.11.12
14:30 
13
90 
Sedliště   -  Horní Suchá     tráva 
4.11.12
14:30 
13
85 
Hrádek   -  Fryčovice     tráva 
4.11.12
14:30 
13
88 
Jablunkov   -  Hnojník     tráva 
4.11.12
14:30 
13
91 
Nýdek   -  Mosty     tráva 
10.11.12
14:00 
1
Mosty   -  Fryčovice     tráva 
10.11.12
14:00 
1
Horní Suchá   -  Nýdek     tráva 
10.11.12
14:00 
1
Doubrava   -  Sedliště     tráva 
10.11.12
14:00 
1
Hnojník   -  Staříč     tráva 
10.11.12
14:00 
1
Dobratice   -  Dobrá     tráva 
11.11.12
14:00 
1
ČSAD Havířov   -  Jablunkov     tráva 
11.11.12
14:00 
1
Hrádek   -  Dolní Datyně     tráva